Релігійна пам'ятка каплиця

Територія Вашківецького лісництва квартал 4 виділ 3, урочище "Бережниця". Побудована у 2009 році  на місці  зруйнованого монастиря (збудованого в 1650 році Ісаком Кокарюком) та згорілої церкви Михаїла та Гавриїла (збудованої в 1871 році Георгієм Колотилом).

Релігійна пам'ятка каплиця "Три хрести"

Знаходиться на території Вашківецького лісництва квартал 31 виділ 7, урочище "Станівці". Назва походить від трьох хрестів, покладених на могилу радянського солдата (1948 рік).

Релігійна пам'ятка каплиця "Сім хрестів"

Знаходиться на території Фальківського лісництва квартал 42 виділ 3, урочище "Фальків". Назва походить від поховання семи загиблих радянських солдат (часи Великої Вітчизняної війни).

Історико-краєзнавча пам'ятка залізоплавильна піч "Гамарня"

Знаходиться на території Мигівського лісництва квартал 25 виділ 7. Споруджена в 1835 році місцевим поміщиком графом Васильком.

Протяте Каміння

Протяте Каміння – це геологічна пам’ятка Буковинських Карпат, яка широко відома на Україні. Група скель розташована за півтора години ходьби від перевалу Німчич. Утворені вони з пластів пісковика, які пронизані отворами та ходами.

Соколине Око

Соколине Око є найвищою та найвідомішою скелею Протятого Каміння,  яка за формою нагадує око птаха.  Її висота становить близько 40 метрів. У підніжжі розташована невелика печера, яка складається із трьох камер. До печери можна безперешкодно потрапити через один із двох отворів. На вершині скелі є невеликий резервуар природного походження.

Печера Довбуша

Печера Довбуша є не тільки на Франківщині, а й на території Чернівецької області. Печера легендарного народного месника розташована неподалік Протятого каміння і являє собою вертикальну похилену тріщину в пісковику. Довжина печери  - невелика, усього 22 метрів. Висота отвору становить 3-6 метрів.

Гірська річка Виженка

Гірська річка Виженка, яка впадає у Прут, відома своїм мальовничими берегами та крутим руслом. Біля річечки розташовано безліч мінеральних джерел. Найвідоміше з них – «Лужки», вода в якому багата на хімічні елементи залізо, сульфат та алюміній. У верхів’ї річки розташований заказник місцевого значення «Лужки», де обліковано безліч червонокнижних рослин, зокрема гірська арніка.