ГРАФІК особистого прийому громадян у Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Прийом веде Посада Дні і години прийому
Гончар Василь Борисович Начальник управління щовівторка з 9 до 12 год.
Череватий Роман Іванович Перший заступник щосереди з 9 до 12 год.
Чебан Ігор Дмитрович Заступник щочетверга з 9 до 12 год.

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Цей порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян в Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Особистий прийом начальником управління, першим заступником та заступниками начальника проводиться у робочих кабінетах зазначених посадових осіб згідно графіка.
Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, інвалідів усіх категорій І групи, постраждалих від аварії на ЧАЕС І категорії проводиться позачергово.
У разі відсутності начальника управління чи його заступників особистий прийом громадян проводять посадові особи, на яких покладено виконання їх обов’язків.
Попередній запис на особистий прийом проводиться відповідальним працівником у приймальні управління.
Під час попереднього запису з’ясовується прізвище, ім.’я, по батькові, місце проживання громадянина, місце роботи, соціальний стан, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався, та яке було прийнято рішення, вивчаються матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх заяв, клопотань, пропозицій або зауважень.
Повторний прийом громадян з питання, яке вже розглядалося керівництвом управління, проводиться у разі, коли порушене питання у першому обґрунтованому звернені не було вирішено по суті.
У разі повторного звернення громадянина вивчаються попередні матеріали з порушеного питання, з’ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз’яснення.
У разі, коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у формі письмової заяви.
Подана громадянином на особистому прийомі заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.
Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).
Звернення громадян на особистому прийомі реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348.
Узагальнена інформація щодо звернень громадян та їх аналіз надається Держлісагентства України, обласній державній адміністрації щокварталу.