тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

30.07.2020

ДП «СЛАП «Карпатський держспецлісгосп»: навчання по ліквідації пожежі!!!!

ДП «СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» сумісно із працівниками ДП «Путильський лісгосп» та працівниками управління ДСНС у Чернівецькій області провели навчання з ліквідації умовної пожежі.

Згідно з тактичним задумом, внаслідок самозаймання лісу виникла пожежа. Виявивши загоряння, працівники підприємства негайно повідомили рятувальників ДСНС, котрі оперативно прибули до місця події та спільно з добровільною пожежною командою підприємств лісового господарства взялися за гасіння умовної пожежі.

Завдяки правильним та спільним діям, вогнеборцям вдалося ліквідувати умовну пожежу на її початковій стадії, та успішно впоратись із поставленим завданням. Загалом у навчаннях взяли участь 20 вогнеборців на 2 спеціальних пожежних автомобілях.

Т.в.о. Начальника Служби порятунку Михайло Співак подякував усім учасникам навчання, так як всі дуже гарно впоралися із завданою задачею. Зазначив пан Михайло, що спільна праця лісового господарства та працівників ДСНС багато допомогла як підприємствам так і жителям району.

Пресслужба ДП «СЛАП «Карпатський держспецлісгосп»