тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

29.07.2020

Чернівецький держлісгосп: правила написані, щоб їх виконувати!

Piccy.info - Free Image Hosting

Згідно "Правил пожежної безпеки в лісах України" в пожежонебезпечний період забороняється в'їзд транспортних засобів на територію державного лісового фонду. На виконання цієї вимоги дороги в лісові масиви перекриваються шлагбаумами. Більшість населення ставиться із розумінням до цього. Проте, як свідчить вчорашній випадок в Кіцманському лісництві, не всім такі правила до вподоби.

28 липня жителі міста Кіцмань під'їхали на власному авто до в'їзду ліс у кварталі 17, де зупинилися, оскільки дорога перекрита шлагбаумом. Поруч знаходиться контора лісництва, куди вони і звернулися, щоб їм відкрили шлагбаум. Працівники лісництва пояснили, що заїжджати заборонено у зв'язку із пожежонебезпечним періодом, вказали на відповідний знак, запропонували припаркувати авто та пройти пішки. Із невдоволенням та нецензурною лайкою особи розбили колодку, відкрили шлагбаум та проїхали в ліс.

Працівники лісництва викликали поліцію, на вимогу якої згодом порушники виїхали з території держлісфонду та відшкодували завдані збитки. В результаті зіпсутий настрій, нерви та змарнований час. А ще напрошується питання: "Чи приніс такий відпочинок задоволення?" Вкотре нагадуємо та просимо дотримуватися встановлених правил поведінки в лісі задля власної безпеки та збереження природи, адже пожежу в лісі легше попередити, ніж загасити!

 

 

Пресслужба ДП «Чернівецький лісгосп»