тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

27.07.2020

Лісівники Берегометського господарства збудували нові біотехнічні споруди

 

Piccy.info - Free Image Hosting

Єгерська служба ДП «Берегометське лісомисливське господарство» впродовж усього року здійснює комплекс заходів щодо належного догляду за дикими тваринами. Влітку єгері, передусім, думають про майбутню зимівлю тварин: заготовляють сіно та зернові корми, кормові віники. А ще турбуються, аби в належному порядку та в достатній кількості були підгодівельні майданчики для лісових мешканців.

Нещодавно єгері завершили будівництво біотехнічних споруд, що включає в себе кормовий навіс та солонці навколо нього. Таким чином, тварини отримають у свій раціон сіно, гіллячковий корм, зерновідходи, а також мінеральну підгодівлю.

– Біотехнічні заходи природоохоронного спрямування сприяють створенню належних умов для збільшення кількості усіх видів мисливських тварин, – зауважує головний мисливствознавець Андрій Марчук. – Тому й заготовляємо для підгодівлі сіно, гіллячкові та кропив’яні віники, вводимо в насадження плодові дерева, робимо все для того, аби збагачувалися лісові угіддя на мисливську фауну.

Завдяки цим спорудам (а їх у лісових угіддях підприємства – 350, з них – 5 збудовано цього року), поліпшуються умови існування, відтворення, збільшення чисельності та охорони мисливських тварин.

 

Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ