тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

25.07.2020

Наймасовіший «десант» донорів-лісівників відвідав Чернівецький центр служби крові

Впродовж одного дня 62 працівники апарату управління та Сокирянського, Хотинського, Чернівецького, Сторожинецького, Берегометського, Заставнівського, Глибоцького і Кіцманського лісогосподарств прибули в Чернівецький обласний центр служби крові. Більшість лісівників вперше здавали кров, проте, в акції брали участь і донори з стажем.

Днями працівники лісової галузі Буковини долучились до благодійної справи та допомогли тим, хто потребує донорської крові у щоденній боротьбі за своє здоров’я та життя. З початком пандемії COVID-19 кількість донорів значно зменшилася, що призвело до дефіциту крові в медичних закладах Чернівецької області, розповідають медики, тож волонтерська допомога вкрай необхідна.

«Дякую лісівникам Буковини, що відгукнулися на нашу пропозицію. Нині це наймасовіший «десант» в Чернівецькому обласному центрі служби крові. Воно і не дивно, лісівники області постійно співпрацюють з волонтерськими організаціями, регулярно беруть участь у благодійних акціях, з самого початку війни на Донбасі допомагають нашим захисникам», - повідомив керівник волонтерського антивірусного штабу Володимир ДОРОШ.

«Своїм вчинком кожен працівник долучився до формування банку крові медичних закладів. Ми вважаємо, що проблема нестачі донорської крові стосується кожного і вирішити її можна лише спільними зусиллями. Плануємо й надалі підтримувати донорський рух серед своїх працівників. Лісогосподарські підприємства повністю дотримується всіх вимог законодавства України та забезпечують донорів не лише добою відпочинку у день здачі крові, а й додатковим днем відпустки», - зазначив начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь ГОНЧАР.

Втім, одним днем участь лісівників у потрібній справі не завершилась. Впродовж тижня працівники лісогосподарських підприємств області продовжать здавати кров та планують регулярно відвідувати Чернівецький обласний центр служби крові. Адже добре усвідомлюють, що одна донація — може врятувати 3 життя і дуже важливо, щоб люди з різними групами крові поповнювали запаси українських банків крові.

 

Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ