тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.07.2020

Відразу чотири лісгоспи Буковини отримали тимчасових керівників.

 

Piccy.info - Free Image Hosting

21 липня Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь КУЗЬОВИЧ підписав накази про тимчасове покладання обов’язків директорів відразу чотирьох державних підприємств лісової галузі Чернівецької області.

Відтак т.в.о. директора ДП «СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» нині призначено головного лісничого цього підприємства Юрія ЧОРНЯКА, ДП «Путильське лісове господарство» - головного інженера підприємства Василя СЛИЖУКА, очільником ДП «Сокирянське лісове господарство» - головного лісничого Олександра ЧЕБАНА, а «СЛАП Сторожинецький держспецлісгосп» - Володимира КРУПЧАКА.

За словами Начальника Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василя ГОНЧАРА, дані кадрові рішення вкрай важливі і сприятимуть ефективній роботі лісгоспів. Більше 10 місяців підприємства функціонували без керівників. Відтак голова Держлісагентства України Василь КУЗЬОВИЧ, як лісівник з багатолітнім стажем, з розумінням поставився до ситуації та оперативно прийняв необхідні рішення.

«Вважаю, що призначення тимчасово виконуючих обов’язки керівників лісгоспів дозволить покращити виконавську дисципліну, поліпшити умови та продуктивність праці, що, безумовно, слугуватиме і підвищенню рівня лісогосподарювання загалом. Всі четверо з початку трудової діяльності працюють на різних посадах у лісовій галузі краю. За час роботи вони зарекомендували себе вмілими організаторами і фахівцями своєї справи», - зауважив начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь ГОНЧАР.

ДОВІДКА:

Олександр ЧЕБАН народився 11 червня 1986 року в с. Іванівці, Кельменецького району. У 2007 році закінчив Національний аграрний університет, отримав кваліфікацію «Магістр лісового господарства». У 2008 році закінчив ПрАТ "ВНЗ "Міжрегіональна Академія управління персоналом" за спеціальністю «Правознавство».

Розпочав трудову діяльність у 2001 році робітником по догляду за лісовими культурами Хотинського держлісгоспу. З 2012 року - головний лісничий ДП «Сокирянське лісове господарство».

Василь СЛИЖУК народився 24 грудня 1961 року в с. Тюдів Косівського р-ну Івано- Франківської області. У 1988 році закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «Лісове господарство».

Загальний стаж роботи - 43 роки, 17 з них працював головним інженером.

Нагороджений нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні» та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України з нагоди «Дня працівника лісу».

Юрій ЧОРНЯК народився 9 квітня 1979 року в селі Довгопілля Путильського району Чернівецької області. У 2011 році закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування". Навчається за ступенем "магістр" в інституті біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Розпочав трудову діяльність у 2001 році лісником ДП "СЛАП "Карпатський держспецлісгосп".

Володимир КРУПЧАК народився 24 вересня 1971 року в с. Панка Сторожинецького району. У 2004 році отримав освіту в Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича за спеціальністю «Технік лісового господарства», а в 2005 - «Еколог». У 2017 закінчив Національний лісотехнічний університет України за спеціальністю «Спеціаліст лісового господарства».

Розпочав трудову діяльність лісником Комарівського лісництва Сторожинецького міжгосподарського лісгоспу. З 2011 року - начальник відділу лісового господарства ДП «СЛАП «Сторожинецький держспецлісгосп».

 

Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ