тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.07.2020

«Росте» сміття в лісі – під боком у Новодністровських активістів.

ДП «Сокирянське лісове господарство» приділяє велику увагу створенню та розбудові місць відпочинку для місцевого населення. У першу чергу це пов’язано із забезпеченням зручного та затишного дозвілля. Втім, наявність обладнаних територій знижує ризик виникнення пожеж в лісах, їх засміченості.

Поряд зі зручними альтанками, місцями для розведення багаття, столиками та дитячими майданчиками лісівники облаштовують точки для збору сміття, адже відпочиваючі вкрай рідко забирають залишки цивілізації з лісу.

Щороку витрати на збір та утилізацію відходів доволі значні. Лісовою охороною підприємства постійно здійснюється патрулювання масивів. Втім, поки не зміниться свідомість населення, ліси будуть потопати усмітті.

Днями жителі Новодністровська розмістили в соціальних мережах фото «подяки» для лісових мешканців після гарного відпочинку поряд з Новодністровським міським пляжем.

Звичайно, реакція всіх без виключення на дії осіб, які не прибрали за собою сміття, була зрозумілою – ганьба, неподобство, нелюди. Цікаво, що у коментарях новодністровці навіть висловлювали думки щодо необхідності подібних обмежень, як у Ломачинцях.

В той же час спілкування з природою в урочищі «Вишневе» не супроводжує небажаний «свідок» - пластик та інше побутове сміття. Там обладнані місця для збору непотребу, який регулярно вивозять лісівники.

Лісівники Сокирянщини і надалі докладатимуть максимум зусиль для охорони, захисту і відновленню лісових насаджень, той же час створюватимуть комфортні умови для комфортного і безпечного відпочинку населення. Закликаємо всіх небайдужих замість того, щоб руйнувати державне майно, погрожувати та заважати працювати «слугам лісу» підтримати їх і дбати про навколишнє середовище.

Ліс – це не смітник. Він – наш природній дар для здоров’я, радості, втіхи.

 

Пресслужба ДП «Сокирянський лісгосп»