тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.07.2020

Сторожинецький лісгосп: розпочались польові роботи лісовпорядної експедиції.

Ведення лісового господарства повинно базуватись на об’єктивній інформації про стан лісового фонду підприємства з детальною лісівничо-таксаційною характеристикою кожного виділу лісгоспу. З цією метою, з періодичністю раз на 10 років ВО «Укрдержліспроект» відряджає експедиції на лісогосподарські підприємства України.

Інженери таксатори Київської лісовпорядної експедиції розпочали нещодавно свою роботу у лісництвах ДП «Сторожинецький лісгосп». Відбулась виробнича нарада лісовпорядників експедиції з керівництвом підприємства та його підрозділів. Впродовж наступних місяців буде обстежено майже 40 тис. га території підприємства. Результатом лісовпорядкування має стати новий «Проект організації і розвитку лісового господарства» для ДП «Сторожинецький лісгосп» з визначеними обсягами і видами необхідних заходів по кожній ділянці лісового фонду.

Всі ці заходи розраховуються за затвердженими методиками з використанням спеціального програмного забезпечення та є науково-обгрунтованими. Надалі проект погоджує Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. Оскільки в Україні проводиться безперервне лісовпорядкування, щороку вносяться дані про вже виконанні заходи та зміни.

Пресслужба ДП «Сторожинецьке лісове господарство»