тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

20.07.2020

Берегометське лісомисливське господарство: цех переробки деревини.

Щорічно у цеху переробки деревини ДП «Берегометське лісомисливське господарство» розпилюють до 25 тисяч кубометрів деревини. Випущена продукція реалізується покупцям з Румунії , Молдови, України.

У ДП «Берегометське лісомисливське господарство» активно займаються розвитком власної деревообробної галузі, зокрема з місяця в місяць нарощує свої виробничі потужності лісопильно-деревообробний цех. Випускаючи якісну продукцію, берегометські лісівники мають змогу більш ефективно використовувати деревину, на яку існує низький попит у покупців. Переробляють її на пиломатеріали, на які є споживач і тим самим підприємство може заробити додаткові кошти та розширити ринок збуту.

Щорічно у цеху розпилюють до 25 тисяч кубометрів деревини. Трудівники цеху постійно належним чином справляються зі своїми виробничими завданнями: до прикладу, за 5 місяців поточного року вони розпиляли понад 7209 кубометрів деревини. Також було випущено пиломатеріалів хвойних необрізних у кількості 2687 куб.м., в т.ч на експорт – 63,9 куб.м.; обрізних - 1669,3 куб. м та 1383,8 куб.м – на експорт. Було також випущено 460 куб.м. букових необрізних пиломатеріалів, з них 197,1 – реалізовано на експорт.

Випущена продукція вчасно реалізується покупцям, серед яких – підприємства з Румунії і Молдови, а також вітчизняні - ТзОВ «Лаванда» та ПП «ЛЮКС-ЕКО-ДОМ».

В колективі цеху чимало старанних і працьовитих робітників, які з честю справляються зі своїми завданнями це стропальники Олександр Марчук та Микола Чобан, розкряжувальник Костянтин Марчук, рамник Дмитро Чікан, верстатник Ігор Бабляк.

Керує цехом переробки деревини молодий дипломований спеціаліст Юрій Курелюк. Не так давно/ у 2016 році/ призначили його на цю посаду, та він вже встиг зарекомендувати себе як умілий і грамотний виробничник. Набуті знання, а також практичні навики, досягнуті під час роботи у відділі збуту, він вміло використовує у практичній роботі, забезпечує виконання планових завдань, ритмічного випуску продукції високої якості у встановленій номенклатурі й обсязі, ефективне використання виробничих потужностей, і разом з тим - економічні витрати сировини, матеріалів й систематичне підвищення продуктивності праці.

Керівництво цеху дбає про належну організацію праці, створення безпечних комфортних умов для працівників: облаштовані побутові кімнати, опалюються усі виробничі та побутові приміщення. Для підприємства та для його керівництва дуже важливо, щоб працівники були задоволені рівнем заробітної плати та умовами, в яких вони перебувають.

Пресслужба ДП «Берегометське лісомисливське господарство»