тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

14.07.2020

Лісівники Сторожинеччини виявили браконьєрів. У підозрюваних правоохоронці вилучили зброю.

У складі державного підприємства «Сторожинецьке лісове господарство» функціонує підрозділ – мисливське господарство «Зубровиця». Працівники господарства займаються охороною і відтворенням дикої фауни. Серед першочергових завдань єгерів і мисливствознавців є боротьба з таким ганебним явищем як браконьєрство.

З початку року єгері лісгоспу вистежували групу осіб, що з певною періодичністю заходили на територію лісових угідь підприємства із сусіднього району з метою протиправної діяльності. Це вимагало надзвичайних зусиль і матеріальних витрат, адже з території нашого району до місця правопорушення необхідно тривалий час діставатись автотранспортом, а потім ще й 1,5 години ходом по гірській місцевості. У той час, як браконьєри мали змогу під’їхати до самого масиву з боку Вижницького району.

Для припинення правопорушення було вирішено застосувати спеціальні технічні засоби, а саме, фото та відео пастки, які були виставлені на маршрутах звичайного пересування порушників. Минулого тижня в один день було зафіксовано двох осіб зі зброєю, іще одна особа потрапила у об’єктив наступного дня. Порушників було ідентифіковано. Ними виявились мешканці Вижницького району.

За участі працівників поліції двох районів даних осіб розшукали, вилучили у них зброю та притягнули до адміністративної відповідальності за порушення вимог Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Під вагою наявних доказів порушники визнали свою провину та добровільно сплатили штраф.

Пресслужба ДП «Сторожинецький лісгосп»