тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

14.07.2020

Відновлення лісових доріг в ДП «Хотинський лісгосп» триває.

Загальна площа лісового фонду ДП «Хотинський лісгосп» становить більше 19 тис. га. Ліси Хотинщини виконують переважно захисне, рекреаційне та експлуатаційне значення. Ефективне використання лісів Хотинщини неможливе без належного їх транспортного освоєння.

Розвиток мережі лісових доріг, їх утримання і ремонт вимагають значних матеріальних витрат.

Впродовж червня місяця перепадали рясні опади, що призвело до сильних паводків, які пошкодили близько 23 км лісових доріг та зруйнували 2 мости. Найбільш великого руйнування зазнали дороги Клішківецького лісництва. Першочерговим завданням працівників ДП «Хотинський лісгосп» є відновлення дорожньої інфраструктури.

Підприємством оперативно організовано роботу дорожньо-будівельної техніки підприємців, з якими заключено договір на відновлення лісових доріг та мостів. З числа працівників лісгоспу створено мобільну групу, яка проводить розчистку русел річок від деревини та порубкових рештків. Для ліквідації наслідків негоди також залучено лісовозну техніку з гідроманіпуляторами.

Минуло майже місяць з часу руйнівної повені, а її наслідки лісівники ліквідовують і досі. Роботи з відновлення лісової інфраструктури зараз ведуться майже по всій територіїї лісового фонду ДП «Хотинський лісгосп», адже багато лісових шляхів залишаються пошкодженими і потребують ремонту. В першу чергу підприємством було відновлено 2 мости, які є життєво необхідні для роботи лісгоспу. Плановим завданням лісгоспу стоїть відновлення та ремонт доріг провести в найкоротші терміни.

Повені відбувалися мільйони років до нас, відбуватимуться й після нас.

Пресслужба ДП «Хотинський лісгосп»