тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

09.07.2020

Заготівля деревини у Рухотинському лісництві проводиться законно.

Днями у мережі Фейсбук Іван Турецький розповсюдив відеоряд, на якому зафільмував зрізані дерева у Ржавинському лісі. У коментарі до відео автор розповів, що, ніби, вирубка в цьому місці проводиться поза законом. Однак ні до правоохоронців, ні, тим більше, до лісівників активіст, наскільки нам відомо, не звертався.

Для перевірки достовірності фактів, наведених у вищезгаданому відеоряді, оперативно була створена комісія з числа спеціалістів Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства та ДП «Хотинське лісове господарство». Фахівці виїхали на ділянку, перевірили документи на відведення та лісорубні квитки.

За результатами перевірки встановлено:

- Ділянка у с.Ржавинці (кв.41, вид.2/1) площею 8,7 га, яка входить до складу Рухотинського лісництва, в рубку намічена згідно матеріалів лісовпорядкування;

- Здійснення лісозаготівлі проводилось на підставі лісорубного квитка під № 10 від 2 січня 2020 року. Нині ділянка знаходиться в стадії розробки. Відповідальні за проведення робіт - старший майстер лісу Володимир ТИХЕНЬКИЙ та лісник Афанасій ГЕРАСИМЧУК.

- всі дерева призначені в рубку потавровані.

Відтак заготівля деревини у Рухотинському лісництві ДП «Хотинське лісове господарство» ПРОВОДИТЬСЯ ЗАКОННО, дерева, намічені в рубку правильно, порушень з боку лісової охорони лісництва не встановлено.

Втім, Чернівецьке обласне управління лісового і мисливського господарства вдячне за громадський контроль за заготівлею деревини на території Буковини. Просить і надалі у разі виявлення фактів зберігання, або транспортування територією Чернівецької області деревини, що не містить бирок, повідомляти лісівників області, правоохоронців, або ж телефонувати на гарячу лінію Державного агентства лісових ресурсів за телефоном +38 (044) 235 77 24.

Спільно ми зможемо покласти край незаконним рубкам на території області.

 

Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ