тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

01.07.2020

А тепер – в дорогу!

Працівники ремонтно-транспортної дільниці ДП «Берегометське лісомисливське господарство» подарували друге життя автосамоскиду «КРАЗ», переобладнавши його для перевезення короткомірної деревини.

Це вже не перший наш досвід у відновленні подібної техніки. В минулому році наші умільці відремонтували трелювальний колісний трактор ЛКТ-81, який став у нагоді місцевим лісівникам. І все це значно дешевше, ніж купувати нову техніку.

Всі необхідні роботи зроблені умілими руками наших працівників, адже в цеху є все, що потрібне для такої роботи, – інструменти та засоби, а головне, знання й досвід майстрів. За кілька місяців кропіткої праці досвідчені спеціалісти обладнали даний вид транспорту, а також зробили капітальний ремонт двигунів: КАМАЗ-740 та ЗМЗ – 406.

Керували процесом начальник ремонтно-транспортного цеху Василь Меленко та головний механік Іван Стратій, а за дотриманням вимог безпеки праці уважно слідкував провідний інженер з охорони праці Іван Коротчук.

Найбільший внесок, сил та енергії в обладнання такого автомобіля вклали слюсарі з ремонту автомобілів Григорій Д’яконович та електрогазозварювальник Дмитро Харена. Також їм допомагали водії Валентин Лашкіба та Микола Граб, які працюватимуть на даному виді транспорту.

Пресслужба ДП «Берегометське лісомисливське господарство».