тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

24.06.2020

На Буковині лісівники спільно з іншими службами протистояють негоді.

Другий тиждень поспіль лісівники Буковини допомагають рятувальникам та органам влади долати наслідки негоди. До відновлювальних робіт, укріплення берегів річок та дамб долучились Берегометське лісомисливське господарство, Путильський держлісгосп, та Вижницький і Карпатський держспецлісгоспи.

Через безперервні зливові дощі, сходження гірських селевих потоків та підняття рівня води у руслі річок Серет, Прут, Черемош та Путилка було частково пошкоджено, або зруйновано ряд автошляхів регіонального і місцевого значення, підтоплено домогосподарства у Вижницькому та Путильському районах області. Наробила лиха негода і у лісі. Нині лісівники продовжують підраховувати збитки, втім, дощі не припиняються.

З числа працівників держлісгоспів створені мобільні групи, які працюють над відновленням автосполучення, розчищенням завалів, русел річок, укріпленням берегів, ремонтом мостів. Всього задіяно 13 лісовозів, 4 екскаватори, 5 бульдозерів та по три самоскиди і трактори з чотирьох лісгоспів. Більше сотні працівників лісових господарств допомагають долати наслідки стихії.

У Вижниці зруйновано тіло дамби на річці Черемош, водою знесено берегоукріплення. Для підсилення стійкості берега лісівниками заготовлено та доставлено деревину. Всього ж по області за ці дні передано на ліквідацію наслідків стихії 370 куб. лісу.

За прогнозами синоптиків, дощі на Буковині не припинятимуться ще 24 та 25 червня. Тож лісівники області готові виконувати всі важливі завдання, щоб запобігти руйнуванням та підтопленням, тобто, шкоді.

Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ