тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.06.2020

Прессекретарі лісгоспів Буковини вдосконалювали професійну майстерність.

Впродовж двох днів спеціалісти зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ підприємств лісової галузі області брали участь в онлайн-навчанні, організованому Чернівецьким регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Своїми знаннями, досвідом з лісівниками поділились лектори Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: кандидат політичних наук Ірина ЦІКУЛ, кандидат історичних наук - Наталія НЕЧАЄВА-ЮРІЙЧУК, заслужений журналіст України – Тетяна СМОЛДИРЄВА , а також кандидат філологічних наук - Ірина ГУЦУЛЯК.

Творці проекту стверджують, що семінар «Ефективна комунікація» для працівників лісової галузі Буковини був одним з найбільш цікавих з тих, що організовувались Чернівецьким регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації. Викладачі розповіли слухачам про проблеми налагодження ефективної комунікації зі ЗМІ, стратегію та тактику спілкування з журналістами. Також детально зупинились на питаннях підготовки до інтерв'ю, прямого ефіру, брифінгу, пресконференції. Розглянули особливості комунікації через соціальні мережі, також слухачі отримали рекомендації щодо підготовки пресанонсів та пресрелізів, наповнення сайту організації. Наостанок обговорили питання культури мовлення та мовні норми.

«Не секрет, що репутацію лісової галузі нещадно знищують. В очах пересічних громадян будь-яка рубка – це зло, звідси і демонізація лісівників. Тут без широкої роз’яснювальної роботи, співпраці з ЗМІ - ніяк. Саме тому ми ініціювали проведення такого семінару. Надалі у планах управління - продовження підвищення кваліфікації спеціалістів галузі», - зазначив начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь Гончар.

То ж майстерня журналістської справи започаткувала навчання, тренінги і майстер-класи, адже розповіді про роботу лісівників – це робота, що вимагає особливого хисту, таланту і вмінь та навичок. Ліси Буковини – джерело цікавої інформації, вічні теми та оригінальні розповіді про флору і фауну, традиції їх збереження і відновлення. То ж майстрам пера і об’єктива – мудрого погляду на цінні надбання і широкого висвітлення всіх проблем і здобутків, перспектив і щоденної копіткої праці тих, хто є вірним другом лісу.

Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ