тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.06.2020

У Ломачинцях «активісти» пошкодили держмайно та погрожували працівникам лісової охорони.

Залякування, образи, погрози – такі засоби у арсеналі «активістів», що категорично не бажають дотримуватись правил перебування в лісі. Якщо до цього часу чоловіки ще якось стримували себе, то нині вони поводились досить неадекватно.

Непереливки було захисникам лісу 21 червня. Як свідчать факти, група осіб прибула до урочища «Вишневе» в с.Ломачинці з однією метою – силоміць прибрати перешкоду на в’їзді до лісу. Чоловіки діяли злагоджено – частина блокувала лісову охорону, а інші - руйнували шлагбаум. Так звані активісти усвідомлювали, що діють поза законом, тому намагались приховати свої обличчя і не потрапити до об’єктивів фото і відеокамер.

На місці події працівники поліції спільно з співробітниками державної лісової охорони зафіксували факт пошкодження державного майна, ідентифікували осіб, що вчинили протиправні дії. Винні змушені будуть компенсувати завдані в результаті пошкодження відмежувального знаку збитки в розмірі 14 тис. 648 грн. та сплатити штраф.

Шлагбаум вже знову встановлено лісівниками на лісовій дорозі в с.Ломачинці, а всі, хто навмисне наноситиме шкоду лісу, будуть притягнені до відповідальності.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012245731900

Пресслужба ДП «Сокирянське лісове господарство»