тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

29.05.2020

У Карпатському держспецлісгоспі Буковини розвивають переробку деревини.

Цех переробки деревини ДП «СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» в с. Сергії Путильського району почали будувати ще в 1975 році. Він є одним з найбільших об’єктів переробки деревини на Путильщині і забезпечує роботою 75 спеціалістів, з яких 17 – жінки. Середньомісячна зарплата тут складає 7991 грн. До складу переробних потужностей входять лісопильний цех, цехи товарів широкого вжитку та столярний, брикетна лінія та лінії по виготовленню оциліндровочного бруса і переробки тонкомірної деревини.

Основною продукцією, яка виготовляється на ЦПД є пиломатеріал обрізний, різних видів і розмірів - штахетник, покрівельна і штукатурна дранка, вагонка, полова дошка, технологічна тріска, віконні та дверні блоки, плінтус, брикети паливні та інше.

Цех переробки деревини виготовляє продукцію високої якості, яку охоче закуповують партнери з країн Європейського Союзу (Румунія, Угорщина, Сербія, Естонія), а також Туреччини та Ізраїлю. Високим попитом пиломатеріали користуються також на внутрішньому ринку – продукцію карпатських лісівників купують місцеві жителі, а також підприємства установи і організації Чернівецької Тернопільської, Житомирської, Київської та інших областей.

Відбувається постійна модернізація технологічного оснащення ЦПД для відповідності високим стандартам якості пиломатеріалів, забезпечення її конкурентоздатності на внутрішньому та зовнішніх ринках деревини.

 

Начальник відділу збуту і постачання ДП «СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» Мороз В.