тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

25.05.2020

У Герцаєвському держспецлісництві силами лісівників провели агротехнічні заходи у розсаднику.

Доглянути лісові культури на ділянках, де підростають молоді сіянці треба не лише якісно, а й вчасно. Сприятливі погодні умови та сонячні дні відіграють важливу роль для розвитку та подальшого росту лісових насаджень. Дуже важливо в цей період проводити розпушування ґрунту, прополювання бур’янів та комплекс заходів для боротьби зі шкідниками та хворобами рослин.

Відтак цими днями лісівники ДП «Герцаївське ДСЛ АПК» спільними зусиллями оперативно, а головне якісно провели агротехнічні заходи, для поліпшення умов приживлюваності та зростання сіянців в кварталі №8 лісництва. До догляду за лісовими культурами в розсадниках одно та двох річних сіянців дуба звичайного долучились 12 фахівців підприємства. Лісівники у короткі терміни створили максимально сприятливі умови для росту молодих рослин, усунули негативний вплив трав'яної рослинності й порослі малоцінних порід на площі 0,2 га.

«Завдяки проведенню агротехнічних та лісівничих доглядів відбувається аерація ґрунту поліпшуються водний і тепловий режими, а також процес живлення в результаті чого отримується якісний підріст посадкового матеріалу», - зазначив лісничий Герцаєвського держспецлісництва Мірча Куті.

Пресслужба ДП «Герцаївське ДСЛ АПК»