тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

25.05.2020

У Сокирянському держлісгоспі тестували співробітників.

Днями лісівники Сокирянщини здавали ще один екзамен – на відповідальність, обізнаність та обережність задля збереження здоров’я і життя свого та колег. Відтак іспитам передували тривалі навчання, головною метою яких є привернення уваги кожного працівника до усунення або досягнення мінімально можливого рівня виробничих ризиків шляхом профілактики травматизму.

У нинішньому році, відповідно до рекомендацій Міжнародної організації праці у ДП «Сокирянське лісове господарство» зробили акценти на надзвичайно важливій проблемі, актуальній для всього зайнятого населення у світі. Девіз нині звучить так: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

Впродовж 40- годинної профпідготовки спеціалістам лісгоспу вчергове нагадали правила вибухозахисту та пожежної безпеки на виробництві, дотримання умов роботи з електрообладнанням, надання першої медичної допомоги. Також вжито додаткових заходів для запобігання нещасним випадкам на виробництві та в побуті, підвищення рівня безпеки й умов праці у всіх структурних підрозділах та лісництвах господарства. Особливу увагу було звернено на безпечну роботу обладнання та виробничих процесів, наявність та застосування засобів індивідуального захисту.

Відтак, вчергове провівши навчання та тренування з питань охорони праці, пригадавши основні принципи та аспекти безпеки на робочому місці, спеціалісти складали іспити. Перевірка знань нинішнього року проходила у незвичній формі – онлайн. На одному боці телекомунікаційної мережі перебували екзаменатори, з іншого - спеціалісти-лісівники.

Після дистанційної перевірки знань 151 фахівця Сокирянського держлісгоспу головний спеціаліст сектору технічної політики та використання лісових ресурсів Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Головатий підкреслив високий рівень підготовки фахівців з питань охорони праці, та запевнив, що всі навики та вміння вони зможуть використати у разі настання критичної ситуації.

Пресслужба ДП "Сокирянське ЛГ"