тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

14.05.2020

Хотинські лісівники провели навчання з ліквідації лісових пожеж.

В 2020 році в зв’язку з засушливим періодом та відсутністю опадів склалася надзвичайна небезпека виникнення лісових пожеж. Тому підприємством було прийнято рішення провести навчання з гасіння осередків низових лісових пожеж. Так в квітні 2020 року в ДП «Хотинський лісгосп» на базі Клішківецького лісництва було проведено навчання лісової пожежної охорони лісгоспу. Захід відбувся в умовах, наближених до реальної пожежної ситуації з контрольованим загоранням лісової підстилки.

В ході навчання були відпрацьовані дії на оперативність реагування на сигнал про виникнення загорання і прибуття на місце події; гасіння умовної пожежі та водозабір в пожежний автомобіль за допомогою мотопомпи.

«Дуже сподіваємося, що в цьому році зустрічатися з вогнем у лісі нам більше не доведеться», - зауважив головний лісничий лісгоспу Віталій Чулей. Адже як відомо-пожежа в лісі – біда для країни! Тому закликаємо громадян всієї області не нехтувати правилами безпеки поведінки в лісі. Необачно кинутий недопалок, іскра від багаття, пустощі з вогнем можуть стати причиною масштабних лісових пожеж, які ліквідувати надзвичайно важко!

 

Прес–служба ДП «Хотинський лісгосп»