тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


Гарячі лінії

Урядова «гаряча лінія» - 1545

 

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

 

Повідомляємо, що для запобігання проявам корупції в лісовій галузі та іншим протиправним діям у лісі працює «Гаряча лінія», яка дозволить зробити максимально прозорими всі процеси діяльності Держлісагентства, налагодити ефективний зворотний зв`язок з громадянами та оперативно протидіяти корупційним діям.

 

Телефонуйте:

0-800-604-473

«Гаряча лінія» Держлісагенства України

 

Графік роботи:

З 10.00 до 17.00 щоденно

(крім святкових та вихідних днів), (у пятницю з 10.00 до 16.45),

Обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Телефон для довідок:

(044) 235-55-06 (канцелярія)

 

«Гаряча лінія»

Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства

 

Відкрито мобільну телефонну «гарячу лінію» з метою виявлення порушень у державному лісовому фонді лісгоспів Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства. Під час телефонного дзвінка буковинці можуть звернутися зі скаргами на порушення законодавства у сфері лісового і мисливського господарства та полювання.

«Гаряча лінія» працює цілодобово та без вихідних.

Графік роботи:

- у робочі дні з 9:00 по 18:00 – приймальна облуправління,

- у позаробочий час та вихідні дні – черговий по ДП «Чернівецьке лісове господарство».

 

Номер «гарячої лінії»: (0372) 54-07-55.