тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

09.06.2020

Ліси ДП «Хотинський лісгосп» надалі відповідають міжнародним вимогам.

ДП «Хотинський лісгосп» прийняв рішення про необхідність проведення сертифікації лісів підприємства за схемою FSC® (Forest Stewarship Council®), яка є міжнародною недержавною організацією, ще в далекому 2014 році, адже в сучасному світі діяльність підприємства повинна відповідати встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку.

Сертифікат підприємство отримало в 2015 році та було утримувачем на протязі 5-ти років, щороку підтверджувало відповідність принципам та критеріям FSC керуючись в своїй діяльності на досягненні економічно збалансованого, екологічно орієнтованого та соціально прийнятного управління лісами.

Сертифікат засвідчує, що продукція, яка потрапляє до споживача, отримана з лісів, де лісове господарство ведеться на високому рівні і отримана без порушень вимог стандартів лісової сертифікації. В березні 2020 року проводився повторний основний аудит діяльності ДП «Хотинський лісгосп», організацією SGS, яка акредитована FSC на проведення лісової сертифікації, оскільки в червні 2020 року закінчувався термін дії сертифіката.

В ході проведення аудиту підприємство довело, що ведення лісового господарства і лісозаготівель відповідають не тільки вимогам національних але і міжнародних стандартів, продукція отримана у екологічно прийнятний спосіб, з дотриманням вимог техніки безпеки і охорони праці та соціальних гарантій працівників, стале користування лісовими ресурсами, тощо. В результаті термін дії сертифікату продовжено до 07 червня 2025 року, а ліси підприємства надалі залишаються сертифікованими за принципами і критеріями FSC (Forest Stewarship Council).

Номер сертифікату SGS-FM/COC-010500, код ліцензії FSC-C125832.

Пресслужба ДП «Хотинське лісове господарство»