тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

01.06.2020

Офіційна заява Чернівецького обласного управління ЛМГ щодо затримання за отримання хабаря в.о. директора ДП «Новоселицьке ДСЛ АПК»

26 травня слідчими Хмельницького територіального управління Державного бюро розслідувань було затримано одного із керівників підприємства «Новоселицьке держспецлісництво агропромислового комплексу» за повторне одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням.

Чернівецьке обласне управління лісового і мисливського господарства повідомляє, що з метою з’ясування всіх причин і умов, що сприяли даному правопорушенню, надання пропозицій та рекомендацій, спрямованих на попередження подібних ситуацій , призначене службове розслідування.

Прикро, що в той час, як керівництвом управління робиться все можливе, щоб навести лад у лісовій галузі краю, деякі чиновники продовжують брати хабарі. Дякуємо правоохоронцям за ефективну роботу і сподіваємось на подальшу оперативну реакцію на сигнали про «діяльність» чиновників-здирників.

Чернівецьке обласне управління лісового і мисливського господарства просить всіх громадян, активістів громадських організацій у разі встановлення фактів корупційної складової негайно повідомляти правоохоронні органи або безпосередньо керівництво управління .

Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ