тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

29.05.2020

Єгер Берегометського лісомисливського господарства Іван Граб все своє життя піклується про диких тварин.

Його шляхи – дороги пройшли лісовими угіддями Лопушнянського та Чемернарського лісництв. Це про Івана Граба, сумлінного трудівника, який розпочинав свою трудову біографію ще у Берегометському лісокомбінаті. Спочатку працював обрубником гілок, чокерувальником. Старався все зробити якнайкраще, за що й поважали його у трудових колективах.

До того була нелегка військова служба: разом з бойовими побратимами виконував свій інтернаціональний обов’язок в Афганістані. А коли розпочалися військові дії на Сході нашої країни, разом з буковинськими лісівниками займався зведенням фортифікаційних споруд. Десять днів трудилися лісівники поблизу міста Сіверськ, щоб не допустити проникнення лютого ворога вглиб нашої країни. Там кожна область мала відведену ділянку та своє завдання, і всі старалися виконати великий обсяг робіт максимально якісно.

З 2000 року Іван Граб працює єгерем, нині у колективі Чемернарського лісництва. Про нього якнайкращими словами відгукується головний мисливствознавець Андрій Марчук та відзначає його наполегливість і відповідальність.

Дивно, але тварини якимось чином відчувають людину, її характер та настрій. На негатив відповідають негативом та агресією, а на доброту і турботу - тим же. Іван любить тварин і добре розуміє, що їх не треба ображати, а про них слід дбати. Його робоче місце - це мисливські угіддя, в яких він слідкує за дотриманням мисливцями правил полювання, а також дбає про забезпечення лісових мешканців необхідними кормами. У холодну пору року диких тварин підгодовують, для цього заздалегідь заготовляють сіно, кукурудзу та кормові віники.

Пресслужба ДП «Берегометське ЛМГ»