тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

27.05.2020

Травневий мед – найкращий. У Чернівецькому лісгоспі почали качати цінний продукт.

Поряд із основною лісогосподарською діяльністю ДП “Чернівецьке лісове господарство” також займається побічним користуванням лісу - бджільництвом. Пасічне господарство налічує 71 бджолосім’ю. Вулики розміщені на території Оршівського розсадника, поблизу лісу.

Утримання та догляд яких потребує чимало знань та зусиль, чим і займається бджоляр Василь Моставчук. Пасіка та життєвий устрій бджіл це складна багаторівнева система. Для того щоб кожна бджола могла виконувати в ній свою роль необхідна ретельна робота пасічника. Це в першу чергу постійний нагляд за роями та вуликами, а також профілактичні обробки від кліщів, недопущення появи мишей, підгодівля.

Попри не дуже сприятливі погодні умови на пасічному господарстві вже викачали перший травневий мед, зібраний з лісового різнотрав’я, квітів дерев та кущів. Такий мед вважається найціннішим та найкориснішим, оскільки через різноманітність нектару містить найбільшу кількість вітамінів та мінералів та є екологічно чистим, а тому користується попитом та швидко реалізовується.

Пресслужба ДП «Чернівецьке лісове господарство»