тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

20.05.2020

На захисті лісів Сокирянщини та Кельменеччини віднині чергує ще одне авто.

Днями автопарк ДП «Сокирянське лісове господарство» поповнився новою одиницею спецтехніки завдяки співпраці лісівників з адміністрацією Національного природнього парку «Хотинський».

Лісові пожежі несуть непоправні втрати. Тому лісівники докладають максимум зусиль, щоб не допустити вогонь до лісу, не розділяючи територію на «чужу і свою», за потреби і можливості лісівники Буковини завжди долучаються до гасіння сільськогосподарських паїв, самозаліснених площ, земель природньо-заповідного фонду. Більше 3 тис. гектарів площ лісу Національного природнього парку «Хотинський» знаходиться на території Кельменецького та Сокирянського районів. Ці угіддя тісно межують з територіями, що знаходяться у використанні Сокирянського держлісгоспу. Тож співпраця цих двох структур у профілактиці та ліквідації лісових пожеж досить тривала.

Нині Сокирянський держлісгосп та Парк розширили спільну діяльність, заключивши угоду про нову спільну взаємодію. В рамках домовленостей на базі Вашковецького лісопункту заступила на бойове чергування пожежна автоцистерна «AЦ-40 - КАМАЗ». Даний спецавтомобіль призначений для доставки до місця пожежі бойового розрахунку в кількості до 6 чоловік, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного обладнання і слугує для гасіння пожежі водою і повітряно-механічною піною.

«Пожежний автомобіль, що базуватиметься на території підприємства , обслуговуватиме масиви державного лісового а також природньо-заповідного фондів. Ми і в подальшому розвиватимемо співпрацю з адміністрацією НПП «Хотинський», що дозволить якісно примножувати і оберігати лісові ресурси краю», - зазначив оглядаючи автоцистерну головний лісничий ДП «Сокирянське лісове господарство» Олександр Чебан.

 

Прес-служба ДП «Сокирянське лісове господарство»