тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

20.05.2020

Все для людей.

В колективі нашого лісомисливгоспу постійно дбають про належне оформлення місць відпочинку у лісових масивах. Чимало їх зроблено у гуцульському стилі, що створює особливо приємне враження.

Ось, приміром, які чудові будівлі у Славецькому та Мигівському лісництвах. Створюючи такі чудові місця дозвілля на лоні природи, лісівники продумують кожну дрібничку: це і ошатні альтанки, розраховані на різні за чисельністю компанії, і дерев’яні накриття, столи зі зручними лавами, кам’яні мангали або спеціально відведені і укомплектовані місця для багаття та сміттєві баки. Не забувають працівники лісу і про наймолодших відвідувачів – дитячий майданчик на території Мигівського лісництва із гойдалками є окрасою таких зон відпочинку.

Та хотілося б ще раз нагадати, що ліс – це не просто зона відпочинку, але й багатий осередок флори та фауни. Прийшовши на побачення до нашого «зеленого друга», зупиніться на мить, відчуйте таку приємну свіжість повітря, мелодійну пташину пісню. Не порушуйте звичне лісове життя гучними мелодіями, особливо тепер, у сезон тиші. А ще обережно поводьтеся з відкритим вогнем у лісових масивах. Пам’ятайте, що сміття, кинуте аби-де, запалений сірник чи тліючий недопалок можуть наробити величезного лиха! Тому просимо цивілізовано поводити себе, бо тільки спільними зусиллями ми в змозі захистити наші чудові карпатські ліси.

 

Прес-служба ДП «Берегометське ЛМГ»