тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

14.02.2020

У Товариства лісівників Буковини новий Голова

13 лютого відбулися звітно-виборні збори Чернівецької обласної організації Товариства лісівників України. У зборах взяли участь: керівництво Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, керівники лісогосподарських підприємств краю, голови первинних організацій.

Про основні напрямки роботи та здобутки організації доповів секретар обласної організації ТЛУ Володимир Пилип’юк.

За його словами, в Чернівецькій обласній організації ТЛУ нараховується 1119 членів організації, які об’єднані в 14 первинних організацій. «Обласна організація постійно взаємодіє зі структурними підрозділами лісогосподарських підприємств. Активно співпрацює із екологічними громадськими організаціями, сприяє формуванню позитивного іміджу лісівників. – Члени організації виконують завдання щодо виховання молодого покоління, всіляко взаємодіють із шкільними лісництвами передаючи власний досвід».

Голова Чернівецької обласної організації Товариства Лісівників України Роман Череватий у своєму виступі зазначив, що лісова галузь сьогодні, як ніколи, потребує згуртованої та злагодженої роботи, фахового вирішення тих чи інших проблем, виважених рішень за для подальшого розвитку галузі. Він також подякував усім присутнім за співпрацю і розуміння.

Вислухавши секретаря обласного осередку ТЛУ Володимира Пилип’юка, учасники зборів визнали роботу задовільною. Головою Чернівецької обласної організації Товариства лісівників України обрали Володимира Пилип’юка – начальника відділу лісового господарства та мисливства Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, секретарем Вадима Яковишина - інженера лісових культур ДП «Сторожинецьке ЛГ».

Підбиваючи підсумки засідання начальник Чернівецького ОУЛМГ Василь Гончар, висловив сподівання, що робота обласної організації набиратиме обертів і буде не менш активною за попередні роки.

Довідково:

Пилип’юк Володимир Миколайович, начальник відділу лісового господарства та мисливства Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства з 2014 року. Лісівничу діяльність розпочав у червні 1990 року з посади робітника на лісозаготівлі.

У лютому 2001 року прийняв присягу державного службовця в Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Має фахову вищу освіту за спеціальністю «Лісове господарство» (Український державний лісотехнічний університет, 1998 р.).

Нагороджений: Нагрудним знаком “За бездоганну службу в державній лісовій охороні України” (2007), Нагрудним знаком Держкомлісгоспу України «Відмінник лісового господарства України» (2010), Почесними грамотами Держкомлісгоспу України (2006, 2007), Іменним годинником голови Держлісагентства України (2013), Почесною грамотою Держлісагентства України (2016), Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації (2009, 2015), Почесною грамотою Чернівецької обласної організації Товариства лісівників України (2016), грамотою Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства (2008).

Яковишин Вадим Михайлович

У 2006 році з відзнакою закінчив Сторожинецький лісовий коледж і отримав спеціальність молодший спеціаліст лісового господарства.

У 2009 р. отримав освітній рівень магістр лісового і садово-паркового господарства НАУ (НУБіП України).

У 2010 році розпочав роботу у ДП «Сторожинецький лісгосп» на посаді інженера охорони і захисту лісу. У 2013 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Протиерозійна стійкість буково-ялицевих насаджень Буковинського Передкарпаття».

З 2013 року - інженер лісових культур ДП «Сторожинецький лісгосп та викладач кафедри ботаніки, лісового та садово-паркового господарства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ