тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

24.01.2020

В Чернівеькому обласному управління лісового та мисливського господарства вивчали новинки електронного декларування

24 січня 2020 року на базі ДП «Чернівецький лісгосп» відбувся семінар, на якому розглянули порядок, зміни та основні акценти електронного декларування 2020. В семінарі взяли участь головний спеціаліст сектору запобігання та протидії корупції Чернівецької ОДА Тарас Миронюк, головний спеціаліст-юрисконсульт Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Тетяна Корнейчук та уповноважені особи із запобігання та протидії корупції державних лісогосподарських підприємств, що координуються Чернівецьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

Головний спеціаліст-юрисконсульт управління наголосила на необхідності дотримання термінів електронного декларування, яке розпочалось 1 січня і триватиме до 1 квітня 2020 року та основних вимогах, яких необхідно дотримуватись декларантам. Звернула увагу на те, що за несвоєчасне подання декларації про майновий стан передбачено відповідальність за статтею 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю) та на розширення кола близьких осіб та членів сім’ї суб’єктів декларування відповідно до змін, які внесені в Закон України “Про запобігання корупції” та набрали чинності 18 жовтня 2019 року.

Тарас Миронюк, головний спеціаліст сектору запобігання та протидії корупції Чернівецької ОДА познайомив присутніх з основними змінами законодавства при заповненні е-декларації, зокрема, щодо розширення переліку відомостей, які декларант має подавати про себе та членів сім’ї.

Під час семінару учасники проаналізували всі розділи е-декларації, при цьому особливу увагу звернули на декларування об’єктів рухомого та нерухомого майна і доходів суб’єктів декларування. Окремо зупинилися на проблемних питаннях відображення у декларації кредитних та інших грошових зобов’язань, що виникли у декларанта у звітному періоді, декларування фінансових зобов’язань членів сім’ї декларанта та уточнення поняття «членів сім’ї», адже відповідно до нововведень змінювати дані декларації тепер можна буде лише тричі протягом семи днів після подання декларації.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ