тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

27.12.2019

Відбулося засідання Громадської ради при Чернівецькому обласному управління лісового та мисливського господарства

Вчора. 26 грудня, відбулося останнє в цьому році засідання Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Під час засідання обговорили результати основних заходів, проведених протягом 2019 року, серед яких: спільна робота з рейдовими групами Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства; розгляд звернень громадян щодо законності проведення лісорубних робіт, участь представників Громадської ради у виїзних семінарах та колегіях обласного управління; залучення громадськості та молоді до акцій з посадки лісу та інше.

Також обговорили результати круглого столу представників лісової галузі і деревообробників, що відбувся 23 грудня 2019 року. Визначили пріоритетним завданням найближчим часом сприяти ефективній взаємодії представників галузі та налагодженню конструктивного діалогу.

На завершення члени Громадської ради вирішили підготувати план роботи на 2020 рік із врахуванням основних лісівничих заходів, розглянути і затвердити його на першому засіданні у новому році.

Голова Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства Іван Федорійчук подякував присутнім за роботу, привітав із прийдешніми святами та висловив сподівання, що Громадська рада і надалі братиме активну участь в роботі обласного управління і сприятиме підвищенню авторитету Буковинських лісівників.

Прес-служба Чернівецьке ОУЛМГ