тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

10.12.2019

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Щороку в грудні Україна відзначає Всеукраїнський тиждень права. Офіційні заходи в Україні почали проводити з 2008 року, з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Тиждень права – це масштабний захід, який об’єднує правників, органи влади, громадський сектор, міжнародних партнерів задля просвіти у сфері прав людини.

Варто зазначити що 2019 рік не став виключенням, уряд схвалив План заходів з проведення Всеукраїнського тижня права у 2019 році, про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 26.09.2018 № 681-р, яким передбачено проведення протягом 09-13 грудня ряду інформаційно-роз’яснювальних заходів з питань забезпечення, додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань. План заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права, який, зокрема, передбачає:

Проведення з працівниками державних лісогосподарських підприємств, що координуються Чернівецьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства, навчань, лекцій, бесід з питань реалізації і захисту прав людини з метою підвищення загального рівня правової культури та роз’яснення громадянами їх основних прав.

Залучення працівників лісогосподарських підприємств області до семінарів, з питань реалізації захисту прав людини, у тому числі соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, об’єднаних сил, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції у сфері лісового та мисливського господарства.

Організацію інших заходів, передбачених Планом заходів Державного агентства лісових ресурсів України з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого наказом Держлісагентства України від 10.12.2019 №586. Передбачені розпорядженням заходи спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту в лісовій галузі.

юрисконсульт Чернівецького ОУЛМГ