тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

18.11.2019

Лісівники Буковини підсумували фінансового-господарську діяльність за 9 місяців 2019 року

В Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася колегія під головуванням начальника управління Василя Гончара.

Головні спеціалісти управління, керівники лісогосподарських підприємств, що координуються обласним управлінням, а також голова обласної профспілкової організації працівників лісового господарсьва Володимир Барабах та голова Громадської ради при Чернівцькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства Іван Федорійчук обговорили основні здобутки та нагальні проблеми і завдання, що стоять перед лісівниками краю. Основним для обговорення стало питання фінансово-господарської діяльності лісогосподарських підприємств за 9 місяців 2019 року.

Заступник начальника управління Сергій Смічик доповів актуальні питання життєдіяльності галузі. Йшлося про виконання завдань щодо реалізації продукції, стан будівництва та капітального ремонту лісових автомобільних доріг, основні економічні та виробничі показники діяльності підприємств. На ведення лісового та мисливського господарства за 9 місяців 2019 року було спрямовано 111 млн. грн. Сума власних коштів, направлених на капітальні інвестиції, модернізацію та реконструкцію обладнання, капітальний ремонт основних засобів, утримання, ремонт лісових доріг склала 15 млн. грн.

За 9 місяців 2019 року підприємствами Чернівецького ОУЛМГ було сплачено 147 млн 6 тис грн податків до бюджетів усіх рівнів, що на 9 млн 640 тис грн більше ніж за аналогічний період попереднього року. В тому числі до державного бюджету – 87 млн 988 тис грн, до місцевого – 59 млн 18 тис грн та 44 млн 171 тис єдиного соціального внеску.

Про особливості роботи з персоналом на підприємствах доповіла головний спеціаліст сектору управління персоналом обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Танасійчук і акцентувала увагу на необхідності дотримання встановленої періодичності навчання та забезпечення виконання планових завдань під час планування роботи з підвищення кваліфікації працівників.

Про виконання підприємствами завдань лісокористування доповів головний спеціаліст відділу лісового господарства та мисливства Микола Георгіян, який зазначив, що за 9 місяців поточного року підприємствами краю заготовлено 420,3 тис.м3. Станом на 01.10. 2019 року було проведено рубки формування і оздоровлення лісів на площі: 4573 га, рубки догляду в молодняках проведені на площі 1912 га, проріджування проведено на площі 415 га, прохідні рубки проведені на площі 985 га, санітарно-оздоровчі заходи проведені на площі 1082 га, при цьому заготовлено 34,0 тис. куб. м деревини, з якої 30,4 тис. куб. м ліквідна. Проведено комплекс профілактичних та попереджувальних заходів, забезпечено патрулювання лісових масивів на підпорядкованих територіях, державною лісовою охороною проведено 951 рейди з охорони лісів та попередження лісових пожеж.

За результатами розгляду фінансово-господарської діяльності підприємств краю для покращення їх діяльності та ефективної реалізації основних завдань лісогосподарської діяльності на колегії прийняли відповідні рішення. Окремо розглянули проект реалізації напрямків, передбачених «Державною програмою розвитку регіону Українських Карпат на 2020-2022 роки». Метою Програми є визначення пріоритетів розвитку гірських територій, створення необхідних організаційних, правових та фінансових передумов для сталого розвитку гірських територій українських Карпат, підвищення їх конкурентоспроможності, поліпшення якості життя та економічного благополуччя населення, що на них проживає.

Начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Гончар зазначив, що лісогосподарські підприємства Чернівецької області, зокрема, ДП «Берегометське ЛМГ», ДП «Путильське ЛГ», ДП «Карпатське ДСЛГ АПК», ДП «Сторожинецьке ЛГ» та ДП «Вижницьке ДСЛ АПК» відіграють не останню роль у життєдіяльності Карпатського регіону і безумовно їх діяльність має відповідати вимогам програми. Також начальник управління визначив основні завдання, які стоять перед лісогосподарськими підприємствами в рамках реалізації «Державної програми розвитку регіону Українських Карпат на 2020-2022 роки».

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ