тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

31.10.2019

Посади дерево – збережи свій край

Екологічна грамотність та виховання свідомого ставлення до природи, турбота про рослини, птахів і звірину – гарний спосіб прищеплювати підростаючому поколінню любов до навколишнього середовища. Саме такої думки дотримується колектив Бочковецького навчально-виховного комплексу на чолі з його директором Наталією Анатолівною Молдован, а тому й вирішили провести загальношкільну акцію «Посади дерево – збережи свій край».

Таку ініціативу із задоволенням підтримали Новоселицькі лісівники. Головний лісничий ДП «Новоселицьке держспецлісництво АПК» Артур Пиріг привіз школярам справжні лісові саджанці дуба звичайного і перш ніж розпочати роботу провів детальний інструктаж, познайомив школярів з основним знаряддям лісівників – мечем Колесова, розповів тонкощі лісівничої справи.

П’ятдесят дерев дуба звичайного дружно і завзято висадили учні разом із вчителями під керівництвом досвідчених лісівників навколо шкільного подвір’я. Робота видалась цікава, проте не легка. Старші допомагали молодшим, адже до справи долучились всі учні школи від першачків до дев’ятикласників.

Акція з озеленення дуже позитивна і результативна. Територія школи стане зеленішою, а висаджені дерева даруватимуть приємні спогади для школярів та вчителів.

 

За інформацією ДП "Новоселицьке ДСЛ АПК"