тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

21.10.2019

Маленькі слухачі недільної церковної школи провели урок у новому рекреаційному майданчику Сторожинецького лісництва

Чергові заняття недільної школи «Благовість», що діє при храмі Св. Вмч. Георгія Побідоносця (м. Сторожинець), відбулися на території нового рекреаційного майданчика «Черешенька», збудованого працівниками Сторожинецького лісництва ДП «Сторожинецьке ЛГ» у мальовничому лісовому масиві поблизу села Старі Бросківці.

Дітки почали заняття, як завжди, з молитви та подячного молебну. Церковні пісноспіви, які розучують слухачі школи, цього разу особливо дзвінко лунали на свіжому лісовому повітрі. А після уроку, який незмінно проходить у добрій дружній атмосфері, діти мали змогу весело провести сонячний осінній день на природі, у невеличкій подорожі-екскурсії, яку провели для них працівники Сторожинецького лісництва, помилуватися осіннім лісом і захоплюючими краєвидами рідної Сторожинеччини.

«Урок чеснот, який ми зараз проводимо завдяки нашим лісівникам посеред гарної природи, вчить нас бачити Бога в усій красі навколишнього світу, у кожній найменшій його дрібниці», – зауважує викладач школи протоієрей Георгій Ковальчук. «Для нас велика честь і радість надати рекреаційний лісовий куточок для такої благородної справи, як проведення уроку недільної церковної школи, – розповідає лісничий Сторожинецького лісництва Олександр Іванович Москалюк. – Бажаємо шановним викладачам натхнення, а діткам – гарного навчання. Чекаємо усіх знову у нашій «Черешеньці».

 

 

Прес-служба ДП "Сторожинецьке ЛГ"