тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

08.10.2019

Начальник управління лісового та мисливського господарства

Василь Гончар зустрівся із представниками трудового колективу

ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Начальник управління Василь Гончар, голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників лісового господарства Володимир Барабах провели робочу нараду із представниками колективу державного лісогосподарського підприємства «Сторожинецьке ЛГ», одного із найбільших лісогосподарських підприємств Чернівецької області. Колектив підприємства стурбований низкою питань, які суттєво впливають на фінансово-господарську діяльність, розвиток та подальшу ефективну роботу лісогосподарського підприємства.

Основними проблемами підприємства залишаються відсутність реалізації деревини, зниження попиту на неї як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках, різка зміна курсу іноземних валют, що неминуче призводить до відсутності фінансової спроможності підприємства та, відповідно, унеможливлює здійснення основних лісогосподарських заходів, а головне - виплати заробітної плати працівникам, податків та інших соціальних відрахувань.

Також не менш важливим для діяльності підприємства стало закриття залізничної станції в с. Чудей Сторожинецького району, яка є єдиною виробничою площадкою для постачання готової продукції деревопереробки споживачам, у тому числі за кордон. Закриття цієї станції призведе до збільшення витрат на відвантажування та перевезення продукції, а також неминучого скорочення працівників підприємства, що звичайно, не може не турбувати профспілкові організації лісової галузі. Проте, найболючішим питанням для колективу є відсутність директора підприємства, нині його обов’язки виконує головний лісничий Василь Романюк у зв’язку із закінченням контракту із попереднім керівником Ігорем Беленчуком.

В свою чергу начальник управління нагадав про те, що наразі, з тієї ж причини в Чернівецькій області відсутні керівники підприємств в ДП «Путильське ЛГ», ДП «Карпатський ДСЛГ», ДП «СЛАП Сторожинецьке АПК».

- Сьогодні підприємства лісогосподарської галузі стали заручними кадрової політики в країні, зокрема відсутності керівництва в Державному агентстві лісових ресурсів України, що унеможливлює вирішення будь яких кадрових питань на місцях найближчим часом, - зазначив Василь Гончар.

Підсумовуючи зустріч, Василь Борисович запевнив представників колективу ДП «Сторожинецький ЛГ» у всебічній допомозі та підтримці з боку управління у вирішенні нагальних та найбільш болючих питань фінансово-господарської діяльності підприємства. Також, на нараді прийняли рішення звернутись до депутатів Верховної Ради України, які представляють Буковину щодо сприяння у позитивному вирішенні проблеми із закриттям залізничної станції с. Чудей Сторожинецької району.

Начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Гончар висловив сподівання, що навіть за таких не простих умов колектив підприємства покаже згуртовану, злагоджену та ефективну роботу.

 

Прес-служба Чернівецьке ОУЛМГ