тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

29.08.2019

Нас спорт гартує

Щоранку вони поспішають до своєї звичної праці: хто на лісові масиви, хто за кермо автомобіля, інші – у виробничих справах …Та цього чудового літнього дня всі вони радо зібралися на території Мигівського лісництва в урочищі Майдан, щоб проявити свої спортивні здібності.

…Серпневе сонце от-от викотиться із-за смерекового лісу, а на спортивному майданчику уже розпочинаються чоловічі баталії – тут лісівники прагнуть випробувати себе на витривалість на міцність на вперше проведеній спартакіаді лісівників.

Свято розпочалося з Гімну України та підняття державного прапора - ця честь випала директору підприємства Руслану Максимчуку, головному лісничому Івану Акришорі та найдосвідченішому лісничому Берегометського лісництва Юрію Гавриляку.

Далі директор Руслан Максимчук привітав спортсменів, побажав їм цікавих емоційних змагань та чесної перемоги. До вітань також долучився і голова профспілкового комітету Василь Бужора. Після процедури жеребкування розпочалися змагання з таких видів як перетягування линви, армреслінгу, волейболу та міні - футболу. Позмагатися у цих видах прибули команди з усіх 9 лісництв, а також апарату управління ДП «Берегометське ЛМГ».

Найтривалішими виявилися волейбольні поєдинки, в яких свою спритність демонстрували і керівники лісництв, зокрема Берегометського Юрій Гавриляк, Чемернарського Віктор Чобан, Лопушнянського Юрій Сергій, Мигівського Василь Гавриляк та Вашківецького Микола Дмитрюк. Вони також взяли активну участь і в інших видах змагань. Як і передбачалось, у фіналі зустрілися команди Вашківецького лісництва та апарату управління. Сильнішими були вашківчани, за плечима у яких великий досвід районних та обласних змагань.

На футбольному майданчику теж були цікаві баталії, і хоч тривали вони не довго (все ж таки жаркою була погода), окремі спортсмени продемонстрували непогану майстерність. І тут, незважаючи на витрачені сили на волейбольній площадці, перемогу знову святкували вашківчани, які у фіналі перемогли мигівських спортсменів.

А якими цікавими були силові види спорту - армреслінг та перетягування линви. Тут не було рівних представникам Гірсько-Кутського лісництва. Майстер лісу Іван Боднарашек вкотре продемонстрував свою силу і витривалість у змаганні з армреслінгу та став переможцем. У перетягуванні линви знову відзначились спортсмени цього ж лісництва, які у напруженій спортивній боротьбі здолали спортсменів Славецького лісництва. Отож у загальнокомандному заліку перше місце здобули спортсмени Вашківецького лісництва, друге - апарат управління ДП «Берегометське ЛМГ» та третє – Мигівського лісництва. Переможці змагань нагороджені кубками, Грамотами, медалями та грошовими винагородами.

- Такі заходи сприяють зміцненню корпоративного духу, здорової конкуренції та долучають людей до регулярного заняття спортом, дисциплінують та згуртовують їх - наголосив директор підприємства Руслан Максимчук.- Наша спартакіада, яку ми вперше проводили на такому рівні, продемонструвала, що лісівники - згуртована команда не тільки у роботі, але й в спорті та командному дусі.

Окремо хочеться сказати про вашківчан, підтримати яких прибули вболівальники. Лісничий Микола Дмитрюк зумів не тільки добре організувати трудову діяльність у своєму колективі, а залучити підлеглих до занять спортом. Тому ми щиро вдячні йому та його спортивним колегам за те, що успішно захищають честь підприємства на різного роду змаганнях. Їх приклад, як вдало поєднуються робота і спорт наслідуватимуть й інші трудові колективи. В підсумку лісівники щиро подякували адміністрації та профкому за організоване дозвілля та пообіцяли збиратися частіше, щоб удосконалювати свою майстерність. Тому й свято залишили вони у доброму настрої,бо лісівники - це одна родина, у якій перемагає дружба.

 

 

 

Прес-служба ДП "Берегометське ЛМГ"