тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

09.08.2019

У Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада користувачів мисливських угідь області

На порядок денний винесли ряд питань, серед яких – стан ведення мисливського господарства в Чернівецькій області, відкриття полювання на пернату дичину, стан охорони державного мисливського фонду та мисливських угідь під час сезону полювання 2018/2019 рр.

До обговорення основних показників ведення мисливського господарства в Чернівецької області залучили головних мисливствознавців державних лісогосподарських підприємств, керівників мисливських господарств, державних районних мисливствознавців, представників контролюючих органів.

Головний спеціаліст відділу лісового господарства та мисливства Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Гав’юк інформував присутніх про використання лімітів в сезоні 2018/2019, порядок підготовки дозвільних документів.

Керівникам мисливських господарств наголосили на необхідності заготовлення в необхідній кількості кормів для підгодівлі тварин в осінньо-зимовий період, облаштування підгодівельних майданчикі, солонців тощо.

Під час засідання було також обговорено питання співпраці з правоохоронними органами в частині попередження виявлення порушень під час полювання, визначено напрямки взаємодії для виявлення і проведення заходів з профілактики АЧС, заходів для добування протягом 2019 року лисиці, в обсягах, передбачених Методичними рекомендаціями по плануванню, організації та проведенню пероральної імунізації проти сказу згідно з чинним законодавство чи інших інфекційних захворювань диких тварин.

В ході обговорення нагальних питань було прийнято рішення проводити наради щоквартально, отже наступна зустріч з користувачами мисливських угідь пройде напередодні відкриття колективного полювання на диких парнокопитних тварин.

 

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ