тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

09.08.2019

Засідання комісії оперативного, адміністративно-громадського контролю з охорони праці на рівні Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства та Чернівецької обласної профспілкової організації лісового господарства

8 серпня на базі ДП «Путильське ЛГ» відбулось виїзне засідання комісії оперативного адміністративно – громадського контролю по охороні праці на рівні Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства та Чернівецької обласної профспілкової організації працівників лісового господарства.

В засіданні взяли участь: заступник начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Смічик, Голова обласнолї профспілкової організації працівників лісового господарства Володимир Барабах, головний спеціаліст сектору технічної політики та використання лісових ресурсів Чернівецького ОУЛМГ Анатолій Головатий, директор державного лісогосподарського підприємства «Путильське ЛГ» Петро Фрей, головні спеціалісти, лісничі, начальники цехів підприємства.

Про результати перевірки, проведеної на підприємстві з 8 по 31 липня 2019 року та основні недоліки і переваги в організації роботи з питань охорони праці у І-му півріччі 2019 року інформував головний спеціаліст сектору технічної політики та використання лісових ресурсів Чернівецького ОУЛМГ Анатолій Головатий. Понад 400 тис грн. спрямувало підприємство на охорону праці у 2019 році, а це і відповідне спорядження, устаткування, спеціальний одяг та захисне взуття. «Питання охорони праці мають бути на першому місці для керівника підприємства, керівників виробничих підрозділів та працівників, які безпосередньо виконують роботи з підвищеною небезпекою. При виявленні порушень нормативних актів з питань охорони праці, відповідне покарання повинен одержувати кожен, відповідно ступені його відповідальності», - підсумував Анатолій Головатий.

Звертаючись до колективу ДП «Путильське ЛГ» Голова профспілкової організації працівників лісового господарства Володимир Барабах зауважив, що проведення таких заходів спрямоване насамперед на вдосконалення та вирішення питань з охорони праці та техніки безпеки. Дуже важливо керівникам виробничих підрозділів взяти на озброєння зауваження та зробити для себе висновки, які в майбутньому допоможуть вдосконалити та покращити охорону праці на підприємстві.

У свою чергу, заступник начальника Чернівецького ОУЛМГ Сергій Смічик наголосив на персональній відповідальності керівників підприємств, виробничих підрозділів за дотримання вимог охорони праці. «Питання охорони праці і запобігання травматизму на виробництві знаходяться на постійному контролі Державного агентства лісових ресурсів України та обласного управління. Збереження життя та здоров’я працівників є першочерговим завданням для всіх нас. Кожен працівник на своєму рівні має вживати усіх необхідних заходів для комфортного і безпечного виконання обов’язків», - підкреслив Сергій Смічик.

 

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ