тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

07.08.2019

Виробнича нарада відбулася в Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Основне питання – показники фінансово-господарської діяльності лісогосподарських підприємств за І півріччя 2019 року. Зокрема, на нараді розглянули результати проведення рубок догляду за лісом за для покращення складу насаджень та збільшення його приросту. Звернули увагу на терміни та порядок відведення лісових насаджень з дотриманням вимог Санітарних правил в лісах України, особливо в частині обстеження, призначення та якості відведення для здійснення у них заходів з поліпшення санітарного стану із обов’язковим долученням фотофіксації до матеріалів відведення лісосік.

Одним з ключових питань, яке постійно на контролі управління – охорона і захист лісів, тому директорам лісогосподарських підприємств вкотре наголосили на необхідності посилити роботу в цьому напрямку, регулярно проводити виїзди рейдових бригад за для недопущення самовільних рубок, запобіганню лісовим пожежам, засміченню лісфонду та дотримання правил полювання. Виявлених порушників безпеки в лісах притягувати до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Також, в ході наради обговорили проблемні питання щодо зниження основних виробничих показників та виконання фінансових планів у порівнянні з відповідним періодом минулого року, що, безумовно негативно впливає на показники фінансово-господарської діяльності підприємств. Попри те, заступник начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Смічик звернув увагу директорів на їх персональну відповідальність за забезпечення своєчасної сплати податків, обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів та своєчасну виплату заробітної плати працівникам.

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ