тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

 

23.07.2019

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства

22 липня під головуванням очільника Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства Івана Федорійчука відбулося планове засідання Громадської ради. У роботі дорадчого органу взяв участь заступник начальника Чернівецького ОУЛМГ Сергій Смічик.

Серед питань, винесених на розгляд Громадської ради йшлося про шляхи вирішення проблемних питань, участь представників Громадської ради в основних заходах лісової галузі Буковини.

Члени Громадської ради заслухали інформацію порядку денного та мали можливість отримати відповіді на запитання, які на даний час хвилюють громадськість.

Крім питань, винесених на порядок денний засідання Громадської ради, заступник начальника Чернівецького ОУЛМГ Сергій Смічик довів до відома присутніх інформацію щодо поточної роботи управління та основних запланованих заходів в державних лісогосподарських підприємствах. А також звернувся до членів Громадської ради з проханням брати активну участь в роботі управління, виносити на широке обговорення актуальні питання галузі, проводити роз’яснювальну роботу з громадськістю.

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ