тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.07.2019

ДП «Хотинський ЛГ» звітує про виконання фінансово-планових показників за І півріччя 2019 року

В ДП «Хотинський лісгосп» завершили 6 місяців з гарними економічними показниками. За відповідний період заготовлено 17,7 тис. кбм ліквідної деревини, в тому числі від рубок головного користування 12,3 тис.кбм. і 5,4 тис. кбм. від рубок формування і оздоровлення лісів.

За І півріччя 2019 року чистий дохід від реалізації продукції склав 28 млн 152 тис.грн. проти 24 млн 450 тис.грн. за 6 місяців 2018 року. Від лісогосподарської діяльності ДП «Хотинський ЛГ» Державний та місцевий бюджети одержали надходження у сумі 14 млн 477 тис грн., капітальні інвестиції склали – 1 млн 332 тис.грн.

Покращення економічних показників дало можливість збільшити середньомісячну зарплату, яка станом на 1 липня 2019 року становить 11 тис. 366 грн. на місяць, що більш ніж на 3 тис. грн. перевищує показник середньомісячної зарплати в Чернівецькій області (7819 грн.) Окрім того працівники вчасно і в повному обсязі одержують всі виплати, передбачені законодавством та Колективним договором. Підприємство справно сплачує всі платежі до державного та місцевих бюджетів.

Особливе місце займає розвиток деревопереробного виробництва, нарощування обсягів переробки низькосортної деревини. Так, за 6 місяців 2019 року було розпилено 3814 кбм. деревини та одержано 2400,7 кбм. пиломатеріалів. Загалом лісогосподарським підприємством реалізовано товарної продукції на суму 13 млн 842 тис. грн.

Державною лісовою охороною та рейдовою бригадою лісгоспу систематично проводиться патрулювання лісових масивів, з метою недопущення самовільних порубок лісу, порушення правил пожежної безпеки.

Не менш важливим для кожного працівника є комфортні умови праці. Для їх покращення виділено понад 200 тис. грн. на капітальний ремонт приміщень структурних підрозділів: заміну системи опалення, ремонт та облаштування побутових приміщень для працівників.

Завдяки повному забезпеченню робітників спецодягом, спецвзуттям та регулярне проведення інструктажів і навчань з охорони праці на підприємстві не допущено жодного випадку травмування на виробництві. Злагоджа робота підприємства дає можливість виконувати всі заплановані об’єми лісогосподарських заходів, лісокультурної справи, заходи з охорони та захисту лісу. Лісівники Хотинщини працюють на збереження та раціональне використання лісу, розвиток підприємства, процвітання рідного краю та громади.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ