тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

30.05.2019

ЛІТО – 2019!

Сьогодні на базі ГТК «Мигово» відбулася виїзна нарада щодо підготовки туристичних об’єктів до початку туристично-оздоровчого сезону. Нарада організована Вижницькою райдержадміністрацією, яку представляли голова Руслан Сенчук та начальник відділу економіки Микола Федорощак.

Серед запрошених були керівники туристичних баз, як суб’єкти господарювання також представники поліції, рятувальної служби, санітарно-епідеміологічної структури, податкової інспекції, НПП «Вижницький», органи місцевого самоврядування та Державного підприємства «Бергометське лісомисливське господарство».

Досить широке коло різного напрямку фахівців обговорили питання щодо дотримання норм чинного законодавства щодо прийому туристів та організації літніх таборів для дітей. Дане питання потребує неабиякої підготовки та контролю, а особливо відповідальності. Організація харчування, проведення екскурсій, дотримання правил пожежної безпеки, екскурсійний супровід неповнолітніх та багато іншого лягає на плечі, як самих організаторів, так і всіх служб району щодо безпечного, корисного, якісного відпочинку наших відвідувачів.

ДП «Берегометське ЛМГ» також запропоновано свої послуги у сфері туризму. Це – проведення лісівниками цікавих подорожей лісовими стежками, ознайомлення з лісовими культурами, пралісами, дарами лісу, тобто флорою, яка оточує нас в рідних Карпатських лісах. Лісівники готові показати молодому поколінню всю красу, велич і важливість ведення лісомисливського господарства та професії лісівника.

Також було сказано про належний стан лісових доріг, озвучено, що дозволяє автобусне перевезення відпочивальників, чого не скажеш про дороги державного значення, якими треба добратися до кожного з туристичних об’єктів.

Гостро стояло питання дотримання всіх норм і правил щодо запобігання отруєнь, проведення аналізів питної води, чистки басейнів та наявності препаратів проти ймовірних укусів змій.

Лісівники також задекларували повну готовість у разі виникнення пожеж на лісових масивах у повній співпраці з ДСНС та місцевими радами. Проте, краще дотримуватися відповідних правил щодо запобігання тих чи інших небезпечних ситуацій.

Надані консультації щодо оподаткування та включення суб’єктів господарювання в галузі зеленого туризму до єдиного державного реєстру. А для покращення комунікацій вирішено створити групу у Viber, яка допоможе оперативно реагувати та вирішувати проблемні питання.

Отже, літо не за горами, а в горах починається гаряча пора – пора відпочинку, екскурсій, хорошого настрою та оздоровлення.

Ласкаво просимо до Його Величності Лісу!

 

 

Тетяна ТИРОН