тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

21.05.2019

Сьогодні, 21 травня 2019 року представники благодійної організації «Україна – це ми» вручили лісівникам Буковини громадські нагороди та подяки від військових волонтерів за допомогу українській армії.

Високі громадські нагороди за вагомий внесок в загальнодержавну справу захисту Вітчизни – України керівники лісогосподаських підприємств отримали від Заслуженої волонтерки України, Голови благодійної організації «Україна – це ми» Жанни Самонюк.

Подяки одержали: начальник відділу лісового господарства та мисливства Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Пилип’юк, колектив державного лісогосподарського підприємства «Хотинське ЛГ», заступник директора ДП «Хотинське ЛГ» з виробництва та будівництва лісових доріг Олександр Одажій, лісничий Мигівського лісництва ДП «Берегометське ЛМГ» Василь Гаврилюк.

Також медаллю «За відродження України» нагороджений директор ДП «Сокирянський ЛГ» Василь Гончар

медаллю «За добру справу» директор ДП «Кіцманський ліс АПК» Дмитро Генкул

 

медаллю «За благодійність» провідний інженер з рекреаційного благоустрою, туризму та комунікації ДП «Берегометське ЛМГ» Тетяна Тирон

медаллю «За гідність та патріотизм» директор ДП «Берегометське ЛМГ» Руслан Максимчук

 

Нагадаємо, 25 квітня 2019 року, під час засідання колегії Держлісагенства України громадськими відзнаками та подяками від військових були нагороджені заступник Голови Держлісагенства України Володимир Бондар, начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, а також начальники та колективи лісового господарства інших областей.

Віктор Сахнюк подякував волонтерам, які передали нагороди та наголосив, що лісівники завжди, з перших днів військової агресії з боку РФ, активно допомагають українським військовим. Також пообіцяв і надалі підставляти плече допомоги українським захисникам та родинам загиблих воїнів.

За час військової агресії державними лісогосподарськими підприємствами Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства до державного бюджету сплачено 15 млн 991 тис. грн. військового збору. А також підприємства краю постійно формують благодійні вантажі для воїнів на передовій.

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ