тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

21.05.2019

Понад 80 млн. грн. сплатили до бюджетів усіх рівнів лісогосподарські підприємства Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства

У структурі Чернівецького ОУЛМГ діє 15 державних лісогосподарських підприємств, які є платниками податків та здійснюють власну господарську діяльність, що дає можливість поповнювати державний бюджет та бюджети місцевих громад краю.

За підсумками діяльності лісогосподарських підприємств Буковини за чотири місяці поточного року загальна сума сплачених податків становить 80 млн. грн. 687 тис. грн. З них 38 млн 645 тис. грн. – сплачені до державного бюджету, 23 млн 376 тис грн сплачено до місцевих бюджетів, що на 1 млн 786 тис. грн більше у порівнянні з надходженням за аналогічний період 2018 року, 18 млн 666 тис. грн. становить єдиний соціальний внесок, а також 1 млн 336 тис. грн. сплачено військового збору.

Також з 2019 року місцеві бюджети поповнилися надходженням від податку за використання лісових земель. Ставка податку становить від 0 до 0,1% від нормативної оцінки земельної ділянки. За 4 місяці 2019 року державними лісогосподарськими підприємствами сплачено 1 млн 780 тис. грн. податку на лісові землі.

Із загальної суми сплати із січня по квітень 2019 року рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів становить 13 млн 951 тис. грн. Із цієї суми безпосередньо до місцевих бюджетів сплачено 6 млн 759 тис. грн. Окрім цього державними лісогосподарськими підприємствами краю регулярно сплачується податок з доходів фізичних осіб, загальна сума якого склала 14 млн 99 тис. грн. Таким чином у Чернівецькій області, зокрема в її гірських районах, державні лісогосподарські підприємства залишаються бюджетоутворюючими.

Колективи лісогосподарських підприємств, які працюють на Буковині, спрямовують свою діяльність на відтворення лісів, поліпшення санітарного стану, захист лісового фонду та раціональне використання деревини. Саме це є визначальними факторами у розвитку та нарощенні потужностей підприємств.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ