тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

08.05.2019

Відбулося чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

8 травня у селекторному залі ПАТ «Укртелеком» відбулося чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Мирослав Заячук.

Серед важливих питань, що наразі стоять на порядку денному комісії, зокрема, розглянули питання щодо реалізації заходів протидії масовим пожежам в лісах, національних природних парках та сільськогосподарських угідь у 2019 році.

Начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк доповів про готовність державних лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду 2019 року.

"2 млн. 400 тис грн заплановано виділити на здійснення заходів по охороні та захисту лісів від пожеж у 2019 році, - зазначив начальник управління. - Працівниками лісової охорони вжито всіх необхідних заходів: укомплектовано необхідним реманентом та протипожежною технікою лісові пожежні станції та пункти зосередження пожежного інвентарю відповідно до діючих нормативів.

Крім того, в ході наради, домовились спільно з ДСНС України в Чернівецькій області провести оперативно-тактичні навчання із виявлення, локалізації та ліквідації лісових пожеж на території держлісфонду Буковини."

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ