тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

08.05.2019

50 дерев до 50-тиріччя Полянського учнівського лісництва

Полянське шкільне лісництво цьогоріч відзначає свій славний ювілей – 50 років від дня заснування. З нагоди цієї знакової події учні і вчителі Полянського НВК спільно з працівниками лісової охорони Клішківецького лісництва ДП «Хотинський лісгосп» висадили на території навчального закладу алею туї кипарисовидної. Посадку проводили найстарші вихованці лісництва, учні 11 класу, випускники 2019 року.

Лісівники показували учням, як правильно садити дерева без шкоди для коріння, якої глибини і ширини повинна бути лунка, яким ґрунтом треба засипати, як правильно поливати щойно посаджене деревце і як потім за ним доглядати. Саджанці туї надав колишній вихованець учнівського лісництва, а нині інженер лісових культур ДП Хотинський лісгосп Одажій Володимир Пилипович з власного розсадника, за що йому особлива подяка.

Алея пам’яті, закладена цьогоріч тішитиме учнів школи, гостей та жителів села, а для випускників стане пам’ятною візитівкою шкільних років, здобутих знань та спільної праці з лісівниками.

 

Прес-служба ДП «Хотинський лісгосп»