тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

03.05.2019

УВАГА! Африканська чума свиней!

У зв’язку з виявленням та підтвердженням вірусу африканської чуми свиней на території вольєру Сторожинецької районної організації УТМР (лісові квартали 70, 116 Чернівецького військового лісництва), станом на 02.05.2019 року силами Сторожинецької районної організації УТМР та Сторожинецької районної державної лікарні ветеринарної медицини проведено спалення трупів диких свиней загальною кількістю 39 голів в тому числі 19 дорослих особин та 20 особин віком до 2-х місяців.

З метою посилення заходів щодо недопущення подальшого поширення інфекції на території Чернівецької області та для забезпечення оперативного реагування, Чернівецьким обласним управління лісового та мисливського господарства здійснено ряд заходів.

Забезпечено обстеження та спостереження силами єгерської служби, державної лісової охорони на лісових обходах за процесами на предмет виявлення туш загиблих кабанів та тварин із підозрою на захворювання. Користувачам мисливських угідь направлено лист, що зобов’язує:

– негайно провести обстеження наданих у користування мисливських угідь із метою виявлення трупів диких свиней та тварин із підозрою на захворювання;

– провести роз’яснювальну роботу серед населення та мисливських колективів щодо виникнення підозри на захворювання або виявлення загиблих тварин.

Звертаємося до всіх користувачів мисливських угідь, населення, зокрема, Сторожинецького району бути максимально уважними та відповідальними. У випадку виявлення загиблих диких тварин на території лісфонду Чернівецької області терміново повідомляти державну службу ветеринарної медицини та управління лісового та мисливського господарства, одночасно.

Нагадуємо, що для людини ця хвороба є безпечною. Але розповсюдження серед тварин несе смертельну небезпеку.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ