тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

26.04.2019

Працівники ДП «СЛАП» Сторожинецький держспецлісгосп разом із школярами провели озеленення Банилово-Підгірнівської гімназії

В наш час дуже гостро стоїть проблема чистого довкілля. Часто люди навіть не замислюючись самі недбало ставляться до природи і її ресурсів. Саме тому в рамках Всеукраїнського дня довкілля лісівники ДП «СЛАП» Сторожинецький ДСЛГ ініціювали озеленення території Банилово-Підгірнівської гімназії.

Лісівники разом з педагогами та учнями шкільного лісництва «Юні лісівники» висадили понад тридцять туй на території гімназії. Захід проходив під керівництвом лісничого Банилівського лісництва Анатолія Мотовильця та майстра лісу Степана Шендри. Учні гімназії та педагогічний колектив на чолі з директором Марією Мандрик завзято висаджували саджанці допомагаючи один одному.

Озеленення території навчального закладу та участь у ньому дітей має велике практичне значення у освітньо-виховному процесі, оскільки допомагає привити дітям любов до навколишнього середовища та сприяє формуванню естетичного світогляду. Також зелені насадження відіграють велику оздоровчу роль, а доглянуте красиве подвір’я школи сприятимуть відпочинку дітей та вчителів.

 

 

 

 

Прес-служба ДП «СЛАП«Стороженецький ДСЛГ»