тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

25.04.2019

Пасхальні набори, овочі, фрукти та необхідний інвентар:
Буковинські лісівники зібрали святковий вантаж на передову

П’ятий рік поспіль державні лісогосподарські підприємства Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства передають нашим воїнам на схід країни Великодні подарунки. До цієї важливої місії долучилися колективи державних лісогосподарських підприємств «Сторожинецький ЛГ», «СЛАП» Сторожинецький АПК та «Карпатський ДСЛГ».

«Вже вкотре колективи лісогосподарських підприємств роблять свій внесок аби бійці на сході у ці Великодні дні відчули нашу підтримку та турботу», – розповідає начальник відділу лісового господарства та мисливства Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Пилип’юк.

«Дякуємо Чернівецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства та державним лісогосподарським підприємствам за те, що не забуваєте про хлопців на передовій і завжди готові надати допомогу», – зазначає буковинський волонтер, громадський діяч Володимир Дорош. Вже у п’ятницю благодійний святковий вантаж, волонтер Василь Назарко доставить у найгарячіші місця військових дій.

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ